O NAS

Rowery to nasza pasja, działamy od wielu lat i nawiązaliśmy współpracę nie tylko z producentami lecz również z zawodnikami. Ta pasja pozwoli nam na idealne dobranie sprzętu do Państwa potrzeb lub jego przygotowanie do sezonu.

Kamil Dominiak 

Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz szybko ponownie cieszyć się z używania roweru – zgłoś się do nas. Profesjonalnie zajmiemy się Twoim rowerem i szybko go naprawimy. Żadna część rowerowa nie stanowi dla nas problemu, dlatego naprawy przeprowadzane są w krótkim czasie, a co najważniejsze – skutecznie. Nie narażamy Klientów na dodatkowe koszty i zawsze realnie oceniamy usterkę. Sprawdź nasz cennik zamieszczony poniżej lub skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły wyceny naprawy. 

prowadzimy serwis, sprzedaż rowerów, akcesoriów 

SERWIS

Autoryzowany sklep i serwis gwarancyjny rowerów marki Kross oraz LeGrand. Pasję do rowerów łączymy z doświadczeniem zdobytym na wyścigach.

SKLEP

Najlepszy sklep rowerowy w okolicy, fachowcy którzy Ci doradzą i podpowiedzą. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt i akcesoria lecz również bike fitting tak abyś miał pewność że wybrany rower jest dla Ciebie idealny.

DOŚWIADCZENIE

Przyjdźcie i sprawdźcie sami. Nasze doświadczenie zdobyte po wielu latach na zawodach oraz prowadzeniu sklepu pozwoli wykonać każdy serwis rowerowy jak i również zaproponować najbardziej dostosowany rower do Waszych potrzeb i oczekiwań.

CERTYFIKAT SHIMANO

Uzyskaliśmy certyfikat od firmy Shimano, który pokazuję, iż możemy wykonywać serwisy jak i montaże, prawdopodobnie najbardziej znanej i renomowanej firmy elementów rowerowych na świecie.