SERWIS ROWEROWY

SZYBKA REALIZACJA

Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz szybko ponownie cieszyć się z używania roweru – zgłoś się do nas. Profesjonalnie zajmiemy się Twoim rowerem i szybko go naprawimy. Żadna część rowerowa nie stanowi dla nas problemu, dlatego naprawy przeprowadzane są w krótkim czasie, a co najważniejsze – skutecznie. Nie narażamy Klientów na dodatkowe koszty i zawsze realnie oceniamy usterkę. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły wyceny naprawy. 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

W naszym serwisie rowerowym zajmujemy się kompleksową naprawą zarówno wyczynowych rowerów sportowych, jak i rowerów miejskich i innych przeznaczonych do jazdy codziennej. Jako jedni z nielicznych w Warszawie serwisujemy hamulce hydrauliczne, amortyzatory i dampery wszystkich producentów! Wszystko w jednym miejscu, bez konieczności dodatkowych podróży w poszukiwaniu części. W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie niezbędne części zamienne oraz akcesoria. 

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Jesteśmy profesjonalistami. Pracujemy na nowoczesnych i sprawdzonych narzędziach, a nasz serwis rowerowy jest doskonale wyposażony. Wiele z dostępnych u nas narzędzi jest rzadko spotykanych w innych serwisach. U nas Twój rower znajdzie wszystko co potrzebne do jego naprawy.

Koszt usługi, która nie została ujęta w cenniku jest ustalany indywidualnie z klientem (standardowo 60zł za roboczo-godzinę).