ODLICZAMY JUŻ DNI PRZED MTB FILM FESTIVAL PRESENTED BY KROSS W KRAKOWIE.

Facebook

Już 29 listopada czeka nas impreza ku pokrzepieniu naszych rowerowych serc. Wszyscy goście zbiorą się wtedy w kinie Kijów. Centrum i będą mieli okazję podziwiać całą gamę produkcji, dotyczących MTB, enduro i downhill, wyreżyserowanych przez najzdolniejszych krajowych filmowców. Nie zabraknie też konkursów na najlepsze amatorskie nagranie i zdjęcie oraz spotkania z zawodnikami KROSSA. To wtedy przewidziano również oficjalną premierę roweru elektrycznego KROSS Soil Boost.

Główną atrakcją programu imprezy będzie konkurs filmowy w którym kurz, błoto, zdrowa rywalizacja, endorfina i adrenalina mają odgrywać główne role. W końcu w takiej atmosferze najlepiej czują się wszyscy rasowi fani dwóch kółek, a szczególnie wielbiciele różnych odmian kolarstwa górskiego.

Do udziału w konkursie zostali zaproszeni wszyscy najlepsi polscy producenci filmowi. Dodatkowo organizatorzy zaprezentują trzy filmy amatorskie i wyeksponują w holu budynku najlepiej oceniane zdjęcia. Ale to nie koniec, ponieważ podczas najnowszej odsłony imprezy kategorie festiwalowe zostały poszerzone o bikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2018 i Rowerowe Zdjęcie Roku, wykonane przy użyciu kamerki GoProTaka właśnie kamerka (flagowy model HERO6) wraz z zestawem akcesoriów rowerowych stanowią główną nagrodę do wygrania.

Zobacz także

Dodaj komentarz